ПОЛОЖЕННЯ

                                                        про літні спортивно-оздоровчі збори.

                                                                         «sport camp -201

Дата :

Виїзд: 11 червня (субота). Заїзд :  ранок 12 червня (неділя)

Виїзд : після обіду 21 червня (вівторок). Приїзд: 22 червня (середа)

Місце проведення :

Украина, пгт. Лазурное, ул. Прибрежная, 7, спортивный комплекс «Черноморская волна» (база находиться на берегу моря, первая линия).

Умови:

3-4 місці номера люкс на березі моря перша лінія (душ, туалет, холодильник, телевізор, кондиціонер, балкон), 1-2 місці номера люкс на березі моря перша лінія (душ, туалет, холодильник, телевізор, кондиціонер, балкон).

Сервіс:

Огороджена територія на березі моря,  цілодобова охорона, великий власний пляж, футбольне поле, волейбольні поля, корти для великого тенісу, тренажерний зал, спортивні площадки з татамі, кафе-бар на березі моря, бесідки на березі моря, перегляд кіно на великому екрані, дискотека, масаж,  медпункт(цілодобове чергування лікарів), баня (сауна), wi-fi, аніматори, екскурсії, водні атракціони.

Вартість :  вся інформація на рахунок вартості у своїх інструкторів

Включає в себе – трансфер від ЗД станції Київ до ЗД станції Херсон до бази та зворотно, страховку,  проживання, 3-х разове харчування, тренування, розважальну програму, ексклюзивну футболку.

Організація:

Попередні  заявки на участь в літніх спортивно — оздоровчих зборах та передплата + копія свідоцтво про народження передаються інструктору клубу до 5 травня 2015 року!                                                              Повна оплата повинна бути внесена до 01 червня 2015 р.